به نام وطن

قوي تر از آنيم که به زمين خوردنمان فکر کنيد ، ما سانسور شدني نيستيم
سال کورش کبير بر همگان تبريک

 

                                                                                                                 ايران پروکسي معرفي ميکند

 

آموزش استفاده از نرم افزار CProxy:

نرم افزار را پس از دانلود روي سيستم خود نصب کنيد. پس از اتمام مراحل نصب ، در صورتي که آيکن آن در نوار taksbar (کنار ساعت) قرار گرفت ، نرم افزار فعال است و مي توانيد از آن استفاده کنيد. در غير اينصورت سيستم خود را يک بار ريست کنيد .سپس يک پنجره ي مرورگر Internet Explorer باز کنيد و آدرس سايت فيلتر شده را در Address bar مرورگر وارد کنيد و صبر کنيد تا سايت مورد نظر باز شود.

تنظيمات نرم افزار:

نرم افزار CProxy بصورت پيش فرض کيفيت نمايش تصاوير را در حالت متوسط قرار داده است. اين موضوع بدين معني است که ممکن است کيفيت نمايش برخي از تصاوير از حالت عادي ، پايين تر باشد. البته اين مسئله به افزيش سرعت باز شدن صفحات کمک مي کند. بويژه اگر از ينترنت DialUp استفاده مي کنيد. اما اگر مي خواهيد تصاوير به شکل معمولي خود نمايش داده شوند ، روي آيکن CProxy  در قسمت    TAKSBAR کنار ساعت سيستم کليک راست کنيد  سپس تيک روي گزينه COMPRESS IMGES  را برداشته.

در حالت عادي ، دستکاري تنظيمات ديگر را توصيه نمي کنيم!

نحوه ي ست کردن پروکسي در Firefox:

در بالاي پنجره ي فايرفاکس روي Tools کليک کنيد. از منويي که ظاهر مي شود، آخرين گزينه يعني Options را انتخاب کنيد. در پنجره جديد روي سربرگ ADVANCED کليک کنيد.  و سپس به قسمت  NETVORK  رفته در اين قسمت روي گزينه Settings کليک کنيد. اکنون وارد قسمت تنظيمات پروکسي مرورگر  فايرفاکس شده ايد. در اين قسمت گذينه ي Manual proxy configuration را انتخاب کنيد تا مستطيلهاي پايين آن فعال شود. سپس در قسمتهي اول و دوم يعني HTTP Proxy و SSL Proxy، پروکسي زير را وارد کنيد:

 

 

HTTP Proxy: 127.0.0.1    Port: 3128

SSL Proxy: 127.0.0.1      Port: 3128

و در قسمت SOCKS Host ، پروکسي زير را وارد کنيد:

SOCKS Host: 127.0.0.1    Port: 9000

 

کاربران گرامی شما قبل از اینکه از این نرمافزار استفاده کنید باید یک بار  خود را در سرور این نرم افزار ریجستر کنید . طریقه ریجستر کردن  در این نرم افزار به این صورت هست:

 

 

1- ابتدا شما باید بر روی این لینک کلیک کنید تا به قسمت ثبت نام وارد شوید .  و یا از لینکهای    یک    دو      سه     چهار

 

2-  همانند شکل فوق اطلاعات را تکمیل نمایید :

3

3- پس از اتمام ثبت نام و زدن دکمه Sing Up  امیلی به آدرسی که در قسمت شماره یک تایپ کرده اید ارسال میشود .

4- یوز و پسورد به امیل شما اکنون ارسال شده و طبق شکل زیر یوز نیم و پسورد خود را به ترتیب در مکان شماره یک  و دو قرار داده و پس از آن Ok  را زده .

 

 از اینترنت بدون فیلتر لذت ببرید .

 

 مسير تنظيمات پروکسي در مرورگر فيرفکس بطور خلاصه:

Tools >> Options >> ADVANCED >> Network >> Settings >> Manual proxy configuration

سپس تمام پنجره ها را OK کنيد و در نوار آدرس مرورگر خود آدرس يک سيت فيلتر شده را وارد کنيد و صبر کنيد تا سيت مورد نظر باز شود.

 توجه داشته باشيد که محل ست کردن پروکسي در برخي از نسخه هي فيرفکس ، ممکن است با ين مسيري که گفته شد ، متفاوت باشد. به عنوان مثال تنظيمات پروکسي در مرورگر Firefox 1.5 ، در مسير زير قرار دارد:

Tools ==> Options ==> General ==> Connection Settings ==> Manual proxy configuration

 

توجه  

با درود ، دوستان و کاربراني که وب لاگ يا وب سايت دارند و توانايي قرار دادن لوگوي تبليغاتي ما را در لينک هاي  خود دارند لطفا به ما اطلاع دهند .لازم به ذکر است اين لوگو ، لوگوي همياري به ايران پروکسي ميباشد و  يکي از راههاي کمک به يران پروکسي ميباشد . لطفا ما را ياري کنيد ، ادامه تلاشهاي اين سازمان با همياري و کمک شما عزيزان امکان پذير است . در صورت تمايل به همکاري لطفا با اي دي ربات ايران پروکسي تماس بگيريد. 

 EMAIL: Proxy.iran@yahoo.com

 

 

بخش فيلترينگ سازمان مبارزه با سانسور موسوم به كميته مبارزه با سانسور در ايران ) ايران پروکسي ) با راه اندازي روبات هميشه آنلاين گام ديگري در راه مبارزه با فيلترينگ جمهوري اسلامي برداشته است لطفا با اضافه كردن اين آيدي به ليست خود به جمع هفت ميليون نفري يران پروکسي پيوسته و با معرفي آن به دوستان و آشنايان خود ما را ياري کنيد اين آيدي بيست و چهار ساعته روشن مي باشد و هنگامي که فيلترشکن نياز داشته باشيد براي شما ارسال مي کند .

IRAN Proxy Yahoo Online Roboot : Proxy.Iran


اگر در ادد کردن ي دي رباط مشکل داشتيد لطفا  به آدرس  ( proxy.iran@yahoo.com ) اميل بزنيد

 

نرم افزار هاي پيشين بري عبور از فِيلتر

نسخه اصلاح شده freegate : سرور يک    سرور دو    سرور سه
ورژن جديد GPass :
سرور يک     سرور دو     سرور سه    سرور چهار